rsdDpCOwaCW8SccQxRGSrkr8WYnlYg-XDhSTbzt9vqQ
Menu
Your Cart
Anneler Gününe Özel Nevresim Setlerinde Net 20% İNDİRİM

Mağazalarımız

 

magazalarimiz
HARİTAYI GÖSTER
BODRUM AVENUE DOQU HOME
Adres:
Telefon:
Fax:
E-Mail:
Çalışma Saatleri:
Açıklamalar:
magazalarimiz
HARİTAYI GÖSTER
BODRUM AVENUE DOQU HOME
Adres: Deneme Değişiklik
Telefon:
Fax:
E-Mail:
Çalışma Saatleri:
Açıklamalar:

Sipariş Detay sayfanızdan Kolay iade butonuyla iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

' Ücretsiz İade kargo kodunuz ile Alıcının 0…………….. DOQU  EV TEKSTİLİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKET olduğunu belirterek faturanızla birlikte Kargoya paketinizi verebilirsiniz '

Kargoya iletmeniz gereken Ücretsiz İade kodunuzu ürünler tarafınıza teslim edildikten itibaren 14 iş günü içerisinde sipariş detay sayfanızdan ''Kolay İade'' butonu ile edinebilirsiniz.

İade kargonuzu faturasıyla göndermeniz gerekmektedir.

İade gönderiniz depomuza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde ücret iadeniz alışveriş yapılan kredi kartına yapılacaktır. Hafta sonları ve resmi tatil günleri iş günü değildir.

İade süresi, gönderimi sağladığınız tarihten itibaren değil iade ürünler depomuza ulaştığı tarihten itibaren başlar ve en geç 10 iş günü içerisinde süreç tamamlanmış olur.

İade gönderisi sizin tarafınızdan gerçekleştirildiği için gönderimi sağladığınız “ Kargo” firmasından/şubesinden gönderi takip numarasını talep edebilirsiniz. Bu takip numarası ile gönderi takibinizi ve teslimat tarihini kontrol edebilirsiniz.

Taksitli alışverişinizin iade tutarının kartınıza taksitli yansıması bankanız ile ilgili bir durumdur. Bu konuda bankanız ile temasa geçmeniz gerekmektedir.