rsdDpCOwaCW8SccQxRGSrkr8WYnlYg-XDhSTbzt9vqQ
Menu
Your Cart
Anneler Gününe Özel Nevresim Setlerinde Net 20% İNDİRİM

Banyo Havlusu

Gelişmiş emici özelliği ve yumuşak yapısı ile banyo sonrasında kısa sürede konforlu bir şekilde kurulanmayı sağlayan Prestige Line beyaz banyo havlusu, kurulanmayı hızlı hale getiriyor.   Hızlı bir şekilde kuruyan yapısı sayesinde tekrar değerlendirmeye kısa sürede hazır olan bu banyo havlusu..
239,00TL
Vergiler Hariç:221,30TL
Banyo sonrasında vücudu kolayca kurulamayı sağlayacak olan Prestige Line ekru banyo havlusu, pratik kullanıma uygun tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.   %100 pamuk yapısı sayesinde banyo sonrasında vücudu yumuşak bir şekilde kurulamaya yardımcı olan ekru renk banyo havlusu modeli, moder..
239,00TL
Vergiler Hariç:221,30TL
Doqu Home Prestige Line Banyo Havlusu - Gri Doqu Home Prestige Line Banyo Havlusu - Gri
Stokta Yok
%100 pamuk dokusu ile harika bir konfor ve kolay kurulanma imkânı sunan Prestige Line gri banyo havlusu, sıcak su ile daha da duyarlı hale gelen ve hassas bir yapıya kavuşan ciltler için uygun bir ürün olarak öne çıkıyor.   Banyo sonrasında saçlar ilk olmak üzere tüm vücut için kullanılabilen..
239,00TL
Vergiler Hariç:221,30TL
Banyo sonrasında vücudun etkili bir şekilde kurulanmasını sağlayarak günlük yaşamı kolay hale getiren Prestige Line vizon rengi banyo havlusu, hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt yapıları için uygun bir ürün olarak öne çıkıyor.   Yüksek emici özelliği sayesinde kısa sürede kurulanma fır..
239,00TL
Vergiler Hariç:221,30TL
Hafif ve yumuşak yapısı ile tüm vücut için kullanılabilecek olan Silverline banyo havlusu, %100 pamuk dokusu ile banyo sonrasındaki ihtiyaçları en iyi şekilde gidermeye yardımcı oluyor.   Beyaz rengi ve estetik görünümü ile banyolara hoş bir hava katma imkânı da bulunan bu banyo havlusu model..
219,00TL
Vergiler Hariç:202,78TL
Yumuşak dokusu ve suyu hızlı emen özelliği ile banyo sonrası kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan Silverline krem rengi banyo havlusu, %100 pamuk yapısı sayesinde banyo sonrası deneyimi konforlu kılıyor.   Kısa süre içerisinde kurulanmayı sağlayan özel dokusu ile dikkat çeken bu ekru ren..
219,00TL
Vergiler Hariç:202,78TL
Kullanıcıların banyo sonrasında tüm ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanmış olan Silverline gri banyo havlusu, %100 pamuk dokusu ile yumuşaklık sunarak banyo sonrası keyfi artırıyor.   Yumuşak dokusu ile kurulanma esnasında vücuda özel bir masaj yapan ve yüksek emici özelliği sayesinde kısa s..
219,00TL
Vergiler Hariç:202,78TL
Banyo sonrası hız bir kurulanma imkânı sunan Softline banyo havlusu, %100 pamuk dokusu ile tüm vücut için harika bir konfor sağlıyor.   Banyo esnasındaki sıcak su temasıyla hassas bir yapıya sahip olan cildi kolay bir şekilde kurutmanın kapılarını açan vizon rengi banyo havlusu modeli, banyol..
219,00TL
Vergiler Hariç:202,78TL
Banyodan çıktıktan sonra yüksek emiş gücü ile kısa süre içinde hızlı bir şekilde kurulanmayı sağlayan Softline banyo havlusu, %100 pamuk dokusu ile herkesin rahatlıkla değerlendirebileceği özelliğe sahiptir.   Nemi tutmayan yapısı ile çabucak kuruma özelliği taşıyan bu banyo havlusu modeli, b..
132,00TL
Vergiler Hariç:122,22TL
Her yıkama sonrasında rahat bir şekilde kurulanmayı sağlamak adına geliştirilen Softline banyo havlusu, %100 pamuk dokusu ile banyo sonrası keyif yaşamaya olanak tanıyor.   Uzun süreli kullanıma fırsat tanıyan kaliteli bir yapıya da sahip olan bu gri banyo havlusu modeli, yüksek emiciliği ile..
132,00TL
Vergiler Hariç:122,22TL
Yumuşak dokusu ile banyo sonrasında konforlu bir şekilde kurulanmak için tasarlanmış olan Softline banyo havlusu, vücuttaki tüm ıslaklığı kısa süre içerisinde gideriyor.   %100 pamuk dokusu ile banyo sonrası beklentiyi en iyi şekilde karşılayan bu havlu modeli, modern tasarımı ve pembe rengi ..
132,00TL
Vergiler Hariç:122,22TL
Banyo sonrasında keyfi uzatmaya yarayan Softline mavi banyo havlusu, kısa süre içerisinde vücuttaki ıslaklığı gidermeye yardımcı oluyor.   Her türlü cilt yapısına uygun şekilde tasarlanan petrol rengi havlu modeli, %100 pamuk dokusu ile cilde yumuşak dokunuşlar yaparak konforu doyasıya hisset..
132,00TL
Vergiler Hariç:122,22TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)